Ілон Маск опублікував нове відео про запуск Falcon Heavy

930

Засновник SpaceX Ілон Маск показав нове відео про запуск надважкої ракети Falcon Heavy з електромобілем Tesla. Відповідний запис він опублікував у Twitter.

«Життя не може складатися тільки з постійного вирішення проблем. Мають бути речі, завдяки яким ви прокидаєтеся щоранку з радістю від усвідомлення себе частиною людства. Саме тому ми зробили це. Ми зробили це для вас», — написав Маск.

Кліп змонтували з кадрів збірки Falcon Heavy, підготовки до запуску, реакції глядачів, падіння прискорювача і манекена, який летить в червоній Teslа. На відео звучить пісня Девіда Боуї «Life on Mars».

Читайте за темою: Український стартап залучив кількамільйонне фінансування

Відеокліп створив Джонатан Нолан — творець серіалу «Світ Дикого Заходу» і сценарис «Інтерстеллару».

Автор назвав свій ролик трейлером. «Це не трейлер фільму. Це не трейлер телесеріалу, — пояснив він. — Ми сподіваємося, що це трейлер нового розділу історії людства».

Falcon Heavy — найпотужніша у світі діюча ракета-носій. Вона зможе виводити на низьку навколоземну орбіту 63,8 тонни корисного навантаження. Також Falcon Heavy — це перша ракета, яка здатна доставити людей на Місяць і Марс.

Читайте за темою: Український стартап PetCube у премії «обійшов» The Boring Company Ілона Маска

Українські інноваційні рішення є і у сфері моди, дизайну, креативної економіки. З ними можна ознайомитися у Каталозі креативних українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.