Eлектробайки з рекордним запасом ходу масово вироблятимуть в Україні

621

Електробайк від української компанії Delfast  із найбільшим у світі запасом ходу невдовзі з’явиться у масовому продажі, повідомляє Ua Post. Офіційно зафіксовано, що електробайк Delfast проїхав на одному заряді батареї 379 кілометрів.

Зібрати гроші для промислового виробництва допоміг краудфандинг, переважно через платформу Кікстартер.

Читайте за темою: Пристрій українських винахідників здатен попередити про хворобу

Футболка

Художня лялька

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Компанія Delfast запустилася ще в 2014 році як сервіс кур’єрської доставки негабаритних вантажів за годину. Ідея була в тому, щоб не тільки надати інтернет-магазинам можливість задовольнити нетерплячих покупців, але зробити це так, щоб екологія не страждала. Електробайки, як транспорт для кур’єрів, були ідеальним варіантом. Спочатку в Delfast використовували китайські електробайки, але з часом команда почала збирати їх сама.

Перша версія могла розганятися до 95 км/год і проїжджала на одному заряді повних 60 км. До жовтня 2016 року команда домоглася дальності в 120 км без підзарядки при середній швидкості 40-42 км/год і запустила продажу даної моделі за ціною $ 2100 за байк в базовій комплектації.

Читайте за темою: Платформа Kickstarter «присвоїла» українському проекту позначку «Project we love»

Остання модель електробайка Delfast Prime model здатна проїхати рекордні 380 км на одному заряді із середньою швидкістю 45 км/год або максимальною 55 км/год. Також модельний ряд розширили моделями Top, який можна розігнати до 80 км/год, і Lite – з полегшеною рамою і відносно низькою ціною.

Українські інноваційні рішення є і у сфері моди, дизайну, креативної економіки. З ними можна ознайомитися у Каталозі креативних українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.