Українська громада у Франції допомогла у лікуванні важкопораненого військовослужбовця України

747

Військове бюро Посольства України в травні 2017 року звернулося до української громади у Франції щодо фінансової допомоги на оперативне лікування та реабілітацію військовослужбовця Костянтина Буданова. Стан після попереднього оперативного лікування залишався достатньо складний: переломовивих зовнішнього виростка правої плечової кістки зі зміщенням уламків та перелому правої променевої кістки верхньої третини, зазначає аташе з питань оборони Посольства України у Франції Олег Семеніхін.

У серпні 2017 йому була зроблена чергова операція на ліктьовому суглобі. 19 вересня 2017 року відбувся консиліум лікарів щодо оцінки стану пацієнта після операції. Була відмічена позитивна динаміка оновлення організму і рекомендовано подовжити курс реабілітації Костянтина Буданова як мінімум на два місяці.

Читайте за темою: Музей Анни Ярославни відкриють у Франції

Відповідно до двостороннього меморандуму, Національний військово-медичний центр ЗС США ім. Уолтера взяв на себе основну вартість лікування, а українська сторона немедичні витрати, пов’язані із перебуванням Костянтина Буданова у госпіталі, а саме: транспортування, проживання в готелі та харчування.

Вартість запланованих немедичних витрат складала 10000 дол. США. Силами наших колег по всьому світу було зібрано майже 80% необхідних коштів, але все одно не вистачило 2178 дол. США. Протягом травня-червня 2017 року таку суму було зібрано, у тому числі за посильною допомогою української громади у Франції!

Наразі завершено медичну реабілітацію військового в Національному військово-медичному центрі ЗС США ім. Уолтера. Мужній захисник повернувся в Україну. Стан військовослужбовця оцінюється як добрий. GU

Читайте за темою: Підтримайте петицію щодо надання Культурному центру України у Франції імені Василя Сліпака

Якщо Ви дбаєте про своє  здоров’я, то якісні продукти від кооперативу «Фронт Мед» – те, що Вам підійде.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.