Україна – у трійці лідерів за рівнем євроінтеграції

474

У середу, 14 лютого, стало відомо, що в представленому у Брюсселі дослідженні «Індекс Східного партнерства» містяться похвали українському урядові, який вирвався у трійку серед шести країн, що відносяться до так званого Східного партнерства.

Фактично індекс має два параметри: «наближення» – наскільки країни Східного партнерства імплементували ключові норми ЄС і міжнародні стандарти, а також «взаємозв’язок» – транснаціональні зв’язки між бізнес-середовищем, суспільством, громадянами й урядами в країнах.

Читати за темою: Про Україну розповіли в ефірі радіо Сенату Національного Конгресу Бразилії

Лише з незначною перевагою Молдова і Грузія лідирують в рейтингу.

«Україні необхідно виконати кілька основних кроків для отримання першості серед країн партнерства: продовжувати впровадження Угоди про асоціацію та правове зближення ЗВТ, а також збільшити витрати на цей процес, – зазначив позаштатний науковий співробітник Carnegie Endowment for International Peace Балаш Ярабік, – а також докладати більше зусиль для залучення інвестицій, поєднуючи це з боротьбою з корупцією».

З роботами талановитих українських митців можна ознайомитися в Каталозі українських брендів від Global Ukraine Business Hub.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.