У Нідерландах відкриють центр для української громади

503

Фундація «Українці в Нідерландах» відкриває в Гаазі центр для української громади. Про це повідомила голова фундації «Українці в Нідерландах» Віра Зваан на своїй сторінці у Facebook.

«Завдяки постійним зверненням фундації «Українці в Нідерландах», при сприянні та клопотанні Надзвичайного і Повноважного Посла України в Королівстві Нідерланди Всеволода Ченцова, та постійній підтримці Радника Посольства України Наталії Клімкіної, нам виділено приміщення для українського центру в Гаазі. Тепер у нас є місце для спілкування українців, є можливість проводити більше українських заходів, уроків, тренінгів, відкрити роботу гуртків і навіть пограти разом у футбол», – написала вона.

Читати за темою: Країна тюльпанів і вітряків: а що Ви знаєте про Нідерланди?

За її словами, перше свято в українському центрі відбудеться вже в цю суботу, 17 лютого, з 16.00 до 22.00 – свято Пущення (Запусти, Колодія) – свято української кухні в Гаазі.

Чимало про сучасність, історію та культуру України розповідають книги українських видавництв. З ними можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.