Москалу про санкції проти РФ: Серед посадовців, які підтримують Путіна, бачимо паніку

677

Джерело: Громадське радіо

Експертка у сфері міжнародних відносин, державного управління та місцевого самоврядування, співзасновниця Global Ukrainians Віолета Москалу – про те, що означає розширення санкцій США проти Росії.

Читайте за темою: Іноземні ЗМІ про Україну: суперечка в Twitter, Путін-об’єднавець та Нідерланди

26 січня США розширили список санкцій проти Росії через збройний конфлікт в Україні, додавши до нього 21 фізичну особу і 12 організацій.

 «Коли є така конфліктна ситуація, ми маємо декілька варіантів розвитку подій: певне бажання співпрацювати або чітке небажання співпрацювати і йти на конфронтацію. Той факт, що США зараз чітко показує Росії, що їх складно розіграти різними обіцянками, що вони розуміють відповідальність Росії в конфлікті, в окупації, агресії в Криму та конфлікті на Донбасі, що в них вже немає бажання грати в гру Росії. З одного боку, є постійний діалог Волкера та Суркова та на різних рівнях. З іншого боку, вони показують: «слухайте, напевно, майте на увазі, що вам не вдасться довго нас розводити». Ми бачимо, що за ці роки конфлікту на всіх міжнародних майданчиках Росія взагалі не готова до жодної форми більш-менш адекватної та збалансованої співпраці, але тільки хоче наполегливо нав’язувати свою позицію. Але їм показують, що вони не найсильніші на цій планеті, відповідно – мають санкції», - говорить Віолета Москалу.

Читайте за темою: Україна в медіа-просторі Республіки Корея: серпень 2017 року

29 січня Білий Дім має представити доповідь, в якій запропонує список осіб у РФ – юридичних і фізичних – проти яких рекомендується запровадити санкції. Чи буде Москва відповідати та якось реагувати на це? «Вони готові до всього – зрозуміло з того, що бачили в останні роки. З іншого боку, в них складна внутрішня ситуація, цього року вибори, сьогодні якраз були демонстрації та затримання. У них складна ситуація, і ці санкції точно не покращать їхній економічний стан. І з’являються перші ознаки якоїсь форми паніки на рівні різних бізнесменів і високопосадовців, які підтримують Путіна».

В Каталозі українських брендів Ви можете ознайомитися з сучасними українськими виробниками, їхніми креативними виробами та обрати найоригінальніший подарунок, тим самим підтримавши розвиток малого бізнесу в Україні.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.