Документальний фільм про Василя Сліпака «Міф» вийшов у прокат

389

У прокат вийшов документальний фільм про загиблого добровольця та зірку світової опери Василя Сліпака під назвою «Міф».

Побачити фільм «Міф» можна у кінотеатрах Києва, Дніпра, Івано-Франківська, Львова, Одеси, Полтави, Сум, Тернополя, Харкова, Херсона і Чернігова.

«Міф» – нова робота Леоніда Кантера та Івана Яснія (це вже третій фільм цього режисерського дуету) розповідає про життя та смерть Василя Сліпака, соліста Паризької опери та воїна-добровольця. Робота над фільмом тривала 17 місяців.

Читайте за темою: Стрічку про Василя Сліпака покажуть у Римі

«Львів є великою частиною нашого фільму. У нашому фільмі три частини – Львів, Париж та фронт. Це була дуже складна робота. Ми почали її власним коштом та з власної ініціативи. Ми отримали відео від дуже великої кількості людей. Його було так багато, що ми зрозуміли, що проект має бути більшим. Тоді ми оголосили збір коштів, щоб залучити необхідних фахівців. Згодом ми виграли пітчинг Держкіно, і тоді стало зрозуміло, що ми зможемо зробити фільм таким, яким ми би хотіли. Більшість наших задумів було реалізовано», – говорить режисер Леонід Кантер.

Під час зйомок фільму команді допомагав брат Василя Сліпака Орест.

З роботами талановитих українських митців можна ознайомитися в Каталозі українських брендів від Global Ukraine Business Hub.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.