Україну представлять на найбільшій у світі виставці електроніки

71

Український павільйон буде представлено на найбільшій у світі виставці споживчої електроніки CES 2018, яка відбудеться в Лас-Вегасі, повідомляє VIDIA.

Ініціатор українського павільйону та виконавчий директор Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA) Ольга Афанасьєва розповідає, що в павільйоні буде представлено 10 компаній, від віртуальної реальності і до «розумного дому». Загалом, очікується більше 20 українських стартапів на CES. Зголосилися на участь в  CES понад 60 українських компаній.

Читайте за темою: Троє українців започаткували в ОАЕ сервіс типу Uber для яхт

Ідея організувати український павільйон на CES виникла у UVCA три роки тому. Тоді на CES було представлено лише одну-дві українські компанії, які приїхали самостійно, проте більшість стартапів не могли бути представленими через брак фінансування. Афанасьєва звернулася з ідеєю українського павільйону до Western NIS Enterprise Fund, які з радістю підтримали її.

Читайте за темою: Експортна стратегія: що чекає на український бізнес

Цього року відкриття українського павільйону відвідає Міністр фінансів України Олександр Данилюк, тож Ольга Афанасьєва сподівається на державну підтримку українського представництва на майбутніх виставках CES.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.