Українці – в рейтингу молодих лідерів у Європі від Forbes

232

До рейтингу «30 до 30», який щороку презентує журнал Forbes, потрапили двоє українців. Співзасновницю «Вільного Університету Майдану» Юлію Тичківську відзначили в категорії «Закон і політика», віце-президента компанії Readdle Дениса Жаданова — в категорії «Технології», повідомляє Громадське Радіо.

Юлії Тичківській 28 років. Вона також є віце-президенткою Київської школи економіки. Раніше працювала головою групи радників у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Отримала ступінь магістра в галузі економіки в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Читайте за темою: Два українські додатки-ігри вийшли до фіналу конкурсу від Google

Відкритий університет Майдану розпочав свою роботу як цикл лекцій для людей, які протестували під час Революції гідності, і з тих пір став інтернет-платформою для освіти громадянського суспільства.

29-річний Денис Жаданов отримав відзнаку за успішний запуск і розвиток свого бізнесу. «Стартувавши з орендованої квартири в Україні і нульового фінансування, Readdle створила потужну екосистему додатків, таких як Spark, Documents, Scanner Pro, Calendars і PDF Expert», — пише про нього Forbes.

Створений Жадановим додаток Readdle вважається лідером у своїй категорії, маючи понад 75 мільйонів завантажень у всьому світі.

Читайте за темою: Школа Євроатлантичної Солідарності 2018

Минулого року в європейський рейтинг потрапили троє українців: інсайдер Антон Макарчук, дизайнер Анна Кареніна і засновник міжнародного тижня моди «Дні Київської моди Mercedes-Benz» Дар’я Шаповалова.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.