Українка здобула в Словаччині титул «підприємець-інноватор»

1 315

Українка Ольга Бусо, яка родом із Закарпаття, здобула титули «підприємець-інноватор» та «абсолютний переможець» у престижному національному конкурсі «Бізнес-леді Словаччини», повідомляє Укрінформ.

Титул «найкращого інноватора» Бусо отримала за власний стартап «Квіти любові». Це сервіс продажу та доставки квітів, який дозволяє отримувати букети у подарунок до весілля чи ювілею упродовж цілого року. Титул «абсолютного переможця» –  за успіхи в бізнесі, оскільки вона є засновником 12 компаній у кількох країнах.

Урочиста церемонія нагородження пройшла 10 січня в Братиславі під патронатом Прем’єр-міністра Роберта Фіцо та Словацької бізнес-агенції.

Читайте за темою: Успіх всупереч: історія бізнесу українки в Греції

«Ідея такого сервісу виникла, коли я побувала на кількох весіллях і побачила, що стається з усіма тими квітами, які дарують нареченій. Тож подумала, чому б не створити можливість, аби наречена отримувала ці ж квіти не відразу від усіх гостей, а протягом усього року від конкретного гостя в конкретний час», – розповіла вона про історію зародження стартапу та його суть.

Власною справою жінка почала займатися з 2012 року після переїзду до Словаччини на навчання.  Її першим бізнесом став бутик українського бренду «Must Have» у Братиславі.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.