«Руслан» транспортуватиме комплектуючі для SpaceX

426

У заявці на інформаційному ресурсі авіаперевезень Daily Airlines Filings зазначається, що ДП «Антонов» звернувся до міністерства транспорту США з проханням надати дозвіл на позаплановий переліт вантажного літака «Руслан» з Лос-Анджеласа до Флориди з метою перевезення крупногабаритного вантажу компанії SpaceX, повідомляє Ua Post.

Читайте за темою: Французи на рік найняли український літак

Space Exploration Technologies Corporation (SpaceX) — американське приватне підприємство, яке працює в галузі будівництва космічного транспорту, виробник ракет-носіїв сімейства Falcon та космічних кораблів Dragon. Штаб квартира розташована у Хауторні, Каліфорнія. Компанія створена засновником PayPal Ілоном Маском.

Зазначається, що транспортуватимуться великогабаритні ракетні комплектуючі: 1788 см на 564 см на 417 см вагою приблизно 28,1 тонни.

Читайте за темою: Азербайджанська компанія замовила українські Ан-178

Йдеться про частину головного обтічника ракети. Вона транспортуватиметься з аеропорту в Лос-Анджелесі до Тітусвілля або безпосередньо до мису Канаверал, штат Флорида. Переліт запланований у період з 10 по 13 січня на літаку AN-124-100 «Руслан» в інтересах компанії «SpaceX».

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.