Урок в рамках Hour of Code 2017 відбувся в Києві

364

4 грудня у Kyiv Smart City Hub відбувся презентаційний урок в рамках проекту Hour of Code 2017.

Урок відбувся за підтримки Kyiv Smart City, BrainBasket Foundation, Microsoft та Академії Кодування. Діти були ознайомлені з основними елементами та блоками скриптів візуального програмування. Кожна дитина працювала за окремим ноутбуком і разом із ментором розробляла гру-аналог Flappy Bird за допомогою візуального редактора, який доступний на ресурсі code.org. У кінці уроку дітям вручили сертифікати та сувеніри за виконану роботу.

Hour of Code — глобальний рух, який охоплює десятки мільйонів студентів і учнів в більш ніж 180 країнах світу. Цей урок проводиться раз на рік протягом світового тижня інформатики, а вчителем може стати кожен охочий, просто завантаживши учбові матеріали.

Читайте за темою: #Змінити освіту: Фонд BrainBasket

На уроці викладали:

  • Юрій Назаров – Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій, Київська міська державна адміністрація;
  • Кирило Савченко – Керівник проекту Technology Nation Kids BrainBasket Foundation та співзасновник  “Академії Кодування”.

Нагадуємо, що 7 листопада 2017 року ініціатива Kyiv Smart City спільно з Академією кодування запустила пілотний проект IT-факультативу в Київській школі №61. Проект поки що стартував у тестовому режимі, з перспективою подальшого масштабування. Безпосередньо навчальна програма вже апробована на курсах, які протягом року проводились у Kyiv Smart City Hub, де діти отримували знання зі Scratch та HTML / CSS. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.