Україну представили на 29-му Міжнародному благодійному ярмарку в Індії

152

Україна була представлена на 29-му Міжнародному благодійному ярмарку, який відбувся у столиці Індії за організаційної підтримки Асоціації Жінок Країн Співдружності м. Делі (The Delhi Commonwealth Women’s Association (DCWA) та представників дипкорпусу, акредитованого в Індії. Україна, поряд з іншими країнами-учасницями, яких налічувалось близько 40, була представлена окремим стендом, декорованим у національному стилі.

Читайте за темою: Українці в Індії вперше провели майстер-клас з писанкарства

Співробітники Посольства України, члени їхніх сімей, які представляли національний стенд, пропонували відвідувачам заходу українські національні страви, одяг та різноманітні сувеніри.

У рамках заходу позитивне враження гостей та учасників ярмарку справили танець «Гуцулянка», на однойменну пісню І. Поповича, українських діаспорянок під художнім керівництвом Еліни Абакарової, а також виступ скрипальки з України Юлії Усачової.

Читайте за темою: Публічна дипломатія в Індії: Україна в індійських ЗМІ, адаптація та становлення української громади

Кошти, отримані українською стороною в рамках ярмарку, будуть передані організаторам для забезпечення функціонування медичного центру для малозабезпечених у місті Нью-Делі. GU

Фото: Марина Акрам

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.