Українські еко-будинки отримали відзнаку в США

5 264

Український стартап PassivDom, що створює автономні модульні будинки за допомогою 3D-принтера, отримав більше 8 тисяч попередніх замовлень у США.

Засновник компанії Максим Гербут родом із Маріуполя, але зараз більшу частину часу мешкає в США, повідомляє Укрінформ.

«Після ряду публікацій в американських ЗМІ, на сайті компанії в день було по 200 реєстрацій бажаючих придбати такі будинки. На сьогодні налічується понад 8000 заявок. У січні перших 100 чоловік житимуть у таких будинках – вони отримають знижку на їх покупку і стануть тест-драйверами», – йдеться у повідомленні.

Читайте за темою: Український стартап отримав грант від Google

Також з нового року запрацює виробництво цих будинків у місті Ріно, штат Невада (там же розміщений завод Tesla Motors з виробництва акумуляторів).

PassivDom – це єдина цілісна конструкція, надрукована на 3D-принтері без швів і склеювання. Він відрізняється високою міцністю і зовсім не потребує фундаменту – для його установки не потрібна спеціальна ділянка для забудови. Будинок можна встановити будь-де чи перевозити з місця на місце.

Читайте за темою: Юна українка перемогла на конкурсі стартапів у Польщі

Їхня особливість – вкрай низькі тепловтрати. Будинок з товщиною стін у 20 см здатен зберігати таку ж кількість тепла, як і цегельний зі стінами завтовшки 7 м. Тому для обігріву чи охолодження автономної будівлі вистачить електроенергії, виробленої сонячними панелями на даху.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.