#Щодеколи: цікаві події грудня

524

Пропонуємо Вам вибірку цікавих подій в сфері освіти, самоосвіти, розвитку та культури, які відбудуться в грудні в різних містах України.

Львів

Що: Форум Інноваційної Освіти INED

Коли: 9 грудня 2017 року

Де: Український католицький університет (вул. Козельницька, 2А).

На Форумі учасники зможуть обмінятись досвідом з успішними колегами, краще підготуватися до змін у системі освіти, дізнатися більше про закордонний підхід, поділитися своїми думками і напрацюваннями.

Більше про Форум – на сайті http://www.prosvitcenter.org/uk/program/forum-innovatsijnoyi-osvity/

Що: Управлінські навички для HR

Коли: 22-23 грудня

Де: вул. Козельницька, 4, Львів

Управлінські навички для HR – це дводенний тренінг для HR-керівників. Основна мета навчання – надати практичні інструменти, що допоможуть HR-професіоналу стати ефективним управлінцем.

Читайте за темою: Педагоги – новатори з різних куточків України: топ освітніх проектів на GoFundEd

Київ

Що: Марія Примаченко: Від Болотні до Парижа

Коли:  14 грудня 2017

Де: Музей української діаспори (вул. Московська, 40-б)

У виставковому проекті представлено вибрані твори видатної української художниці Марії Приймаченко, які отримали широке міжнародне визнання, експонувалися в різних куточках світу на персональних та групових виставках.

Що: Угода про асоціацію: результати третього моніторингу

Коли: 12 грудня 2017

Де: вул. Десятинна 12.

Під час заходу відбудеться презентація результатів третього експертного моніторингу щодо виконання Україною зобов’язань в частині адаптації законодавства до вимог ЄС. Зокрема, експерти презентують прогрес у адаптації національного законодавства в 10 сферах, а саме: транспорт, захист прав споживачів, митні питання та сприяння торгівлі, технічні бар’єри у торгівлі, підприємницька діяльність та торгівля послугами, енергетика, оподаткування, навколишнє середовище, діяльність компаній, соціальна політика та громадське здоров’я у період з 1 грудня 2016 року до 1 листопада 2017 року.

Читайте за темою: #Змінити освіту: Фонд BrainBasket

Що: Public Talk з Джоном Шуком та Василем Хмельницьким

Коли: 12 грудня

Де: UNIT.City

Зустріч із Джоном Шуком (США), Керівником Lean Enterprise Institute, автором книги “Вміння бачити бізнес процеси”, одним з найдосвідченіших lean-практиків світу та визначним lean-євангелістом.  Василь Хмельницький розповість про досвід впровадження lean технологій у своїх проектах.

Одеса

Що: Безкоштовні курси української мови для дітей

Де: Преображенська, 64

Коли: Щонеділі

Команда волонтерів Одеса україномовна рада вам повідомити про старт нового проекту: відтепер вони щонеділі будуть проводити заняття з української мови для діток.

Читайте за темою: Освітні події листопада

Це не будуть нудні уроки з граматики, монотонні читання текстів або ж вивчення букв. Приємний бонус – ніяких домашніх завдань! Отож, якщо ви хочете, щоб ваша дитина практикувала свою розмовну українську, тішила вас новими знаннями та любов’ю до української мови – обов’язково відвідайте курси!

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.