Книгу українського Каменяра презентують в арабській країні

593

Український стенд розпочав роботу на Бейрутському міжнародному арабському книжковому ярмарку 30 грудня. Його відвідувачами уже стали ліванські високопосадовці, зокрема, голова парламентської фракції, колишній прем’єр-міністр Лівану Fouad Siniora.

«Чесно кажучи, проймає гордість за наш стенд на Бейрутському арабському книжковому ярмарку. Бейрут не дарма називають видавничою столицею арабського світу. Це наша перша участь у цьому престижному форумі, і відразу у якості почесних гостей. До нас тут прикута особлива увага, і вже під час відкриття ярмарку делегація VIP- гостей на чолі з колишнім прем’єр-міністром, а тепер лідером прем’єрської фракції Фуадом Синьйорою у числі перших завітала до нашого «бутікового» стенду», – зазначив Посол України в Лівані Ігор Осташ.

Читайте за темою: У Лівані розпочався фестиваль української культури

Крім того, в рамках ярмарку 10 грудня відбудеться Український день. Під час Українського дня будуть презентовані книги українських видавництв, виступлять організатори книжкових ярмарків в Україні.

З 11:00 і до 13:00 триватиме дитяча програма, яка включатиме театралізований мюзикл «Бабуся», виставу «Кирило Кожум’яка» (учні театральної та танцювальної студій) та привітання дітей від Святого Миколая.

З 15:00 і до 18:00 відбуватиметься офіційна програма Дня України, центральною подією якої стане презентація перекладеної арабською мовою збірки Івана Франка «Зів’яле листя». Переклад збірки здійснив Імадеддін Раеф.Вірші Франка декламуватимуть арабською та українською мовами. Також для глядачів виконають романси на слова Івана Франка «Чого являєшся мені у сні?» та «Ой ти, дівчино, з горіха зерня». До виконання останнього, зокрема, долучиться Посол України Ігор Осташ.

Читайте за темою: Українці Лівану долучилися до бігового марафону (фоторепортаж)

11 грудня відбудеться підписання угод про співпрацю між Книжковим Арсеналом (Київ), Львівським Форумом видавців, Клубом арабської культури та Асоціацією арабських видавців. Загалом, стенд України працюватиме до 13 грудня. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.