Долучайтеся до українського різдвяного флешмобу «Колядуємо разом!»

4 009

Ще трохи і розпочнуться різдвяні свята, які, за українськими традиціями, надзвичайно колоритні: з приготуванням пісної вечері, колядками, щедрівками, віншуваннями, вертепами. Як далеко б не були українці від рідної домівки, громади збираються разом для того, щоб спільно відсвяткувати народження Христа, з дідівськими українськими традиціями.

Читайте за темою: Святий Миколай мандрує до українських громад по всьому світу

А тому Global Ukraine Foundation ініціювала цьогоріч різдвяний флешмоб «Колядуємо разом!». Мета флешмобу – показати іноземцям та українцям, як святкують Українське Різдво по всьому світу, розповісти про наші багаті традиції.

Долучитися до флешмобу – просто: досить відзняти невелике відео, як Ваша громада, компанія друзів, сімейство колядує, запостити його в мережі з хештегом #GU_колядуєморазом та затегати сторінку Global Ukraine.

Читайте за темою: Різдвяні вечорниці в Йорданії (Фоторепортаж)

Відео також можна надсилати на пошту office@global-ukraine.org. Всі надіслані відеоматеріали будуть змонтовані в спільний ролик, який оприлюднимо 14 січня, на Старий Новий Рік на сторінці Global Ukraine.

Читайте за темою: Ніч перед Різдвом у Гвадалаханці*

Якщо Ви любите колядувати, поважаєте українські традиції та хочете, щоб зимовими святами увесь світ сповнився та звучав українськими колядками – обов’язково долучайтеся до нашого флешмобу. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.