В Йорданії вперше видано українську збірку поезій

917

За підтримки Міністерства закордонних справ України та сприяння Посольства України вперше в Йорданії видано збірку поезій талановитої української поетеси Вікторії Бричкової-Абу Кадум «Птахом перелітним». Про це розповіла поетасса на своїй сторінці у Facebook.

Читати за темою: «Найпершою моєю поезією був вірш про Україну. А чи може бути інакше?» – українська поетеса Вікторія Бричкова-Абу Кадум

«Дорогі мої друзі, дорогі мої читачі і шанувальники! Рада повідомити вам, що цими днями побачила світ моя перша поетична збірка, що має назву «ПТАХОМ ПЕРЕЛІТНИМ». До книги ввійшли вірші на тему громадянської лірики, поезія про війну, ностальгічні вірші про тугу за рідним краєм та переживання емігрантки, а також ліричні вірші. Присвятила свою першу збірочку я тим, для кого живу на два світи – своїй Мамі, Галині Литвиненко і діткам… Хочу від усього серця подякувати всім тим, хто вірив в мене і тим, хто мені допоміг у цій справі!» – зазначила Вікторія Бричкова-Абу Кадум.

Видання книги присвячене 25-й річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданією та 1-й річниці з дня заснування Українського культурного центру «Українська хата в Йорданії».

Читати за темою: Благодійний марафон та дипломатичний ярмарок: насичене життя української громади Йорданії

Це перша збірка поезій, яка видана в Королівстві українською мовою.

У приміщенні дипустанови автор – Вікторія Бричкова-Абу Кадум презентувала збірку Послу України і співробітникам Посольства та передала два десятки примірників, які будуть надіслані до центральних бібліотек України. GU

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.