Український етно-гурт «ДахаБраха» отримав відзнаку в США

1 610

Посол України в США Валерій Чалий нагородив почесною грамотою український етно-гурт «ДахаБраха» після їхнього концерту у Вашингтоні.

Колектив було відзначено, зокрема, за їх багаторічну успішну роботу із популяризації української культури та талановите креативне сприяння створенню іміджу України як сучасної держави з багатими традиціями, йдеться на Facebook-сторінці Посольства України в США.

Читайте за темою: Композиція гурту «ДахаБраха» стала одним із саундтреків серіалу «Фарго»

«Близько 700 американських глядачів, зі свого боку, вітали бурхливими оваціями український «Щедрик», ліричну пісню кримськотатарською мовою та ще багато різноманітних композицій, які пролунали з однієї з найбільших сцен столиці Сполучених Штатів – концертної зали «Стратмор», – зазначається у повідомленні.

Посол Валерій Чалий побажав гурту «ДахаБраха» успіхів у продовженні їх концертного туру по США та запевнив у готовності дипустанови всіляко сприяти та підтримувати послів української культури.

Читайте за темою: Етно-хаос гурт «ДахаБраха» та співачка Джамала презентували спільну пісню «Заманили»

Також перед початком концерту у навчальному центрі «Стратмор» відбулася панельна дискусія за участю Посольства та волонтерської організації української громади США «United Help Ukraine», які розповіли про заходи, що реалізують у сфері культурної дипломатії, у т.ч. спільні благодійні проекти на підтримку України. GU

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.