Українці Лівану передали допомогу для АТО

80

Українська громада та Посольство України в Лівані придбали та передали на передову АТО мобільний апарат ультразвукової діагностики, який дозволяє визначити місце пошкодження артерій. Про це повідомляє офіційний сайт Посольства України в Лівані.

Військовий хірург, підполковник Владислав Яцун подякував Послу та українцям Лівану за цей дуже необхідний для швидкого реагування апарат, який є новітньою розробкою для військової медицини.

Читайте за темою: Українці Лівану долучилися до бігового марафону (фоторепортаж)

На зустрічі також був присутній начальник військового шпиталю Пилипенко Павло. Зазначається, що пристрій маленький, але дорогий і важливий, за допомогою простого смартфона, без дротів та необхідності електричного живлення його можна брати на місце боїв чи обстрілу.

Читайте за темою: Українці Бейрута зачарували ліванців національним вбранням

Варто зазначити, що українська громада не вперше передає благодійну допомогу. Збір коштів та речей відбувається постійно, у Посольстві України постійно наповнюється скринька для воїнів АТО та для сімей загиблих бійців, постійно на передову передаються кошти для лікування поранених, теплі речі, ліки, продукти, а також малюнки маленьких ліванських українців. Особливим попитом серед десантників на передовій користуються так звані арафатки та ліванська кава. Посол України у Лівані Ігор Осташ також недавно відвідав військовий госпіталь в Ірпені та передав кошти для реабілітації пораненому військовому кухарю Олі Тарасевич, яка втратила ногу після ворожого обстрілу. GU

 

Хустка з петриківським розписом
Сорочка “Монохром”
Біла сорочка «Рукав’янка»
100 казок. 1-й том
Гаррі Поттер (книжка-розмальовка)
Мед з сухофруктами
Українська мова для іноземців
Мед гречаний
Браслет
Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.