Українці Лівану передали допомогу для АТО

102

Українська громада та Посольство України в Лівані придбали та передали на передову АТО мобільний апарат ультразвукової діагностики, який дозволяє визначити місце пошкодження артерій. Про це повідомляє офіційний сайт Посольства України в Лівані.

Військовий хірург, підполковник Владислав Яцун подякував Послу та українцям Лівану за цей дуже необхідний для швидкого реагування апарат, який є новітньою розробкою для військової медицини.

Читайте за темою: Українці Лівану долучилися до бігового марафону (фоторепортаж)

На зустрічі також був присутній начальник військового шпиталю Пилипенко Павло. Зазначається, що пристрій маленький, але дорогий і важливий, за допомогою простого смартфона, без дротів та необхідності електричного живлення його можна брати на місце боїв чи обстрілу.

Читайте за темою: Українці Бейрута зачарували ліванців національним вбранням

Варто зазначити, що українська громада не вперше передає благодійну допомогу. Збір коштів та речей відбувається постійно, у Посольстві України постійно наповнюється скринька для воїнів АТО та для сімей загиблих бійців, постійно на передову передаються кошти для лікування поранених, теплі речі, ліки, продукти, а також малюнки маленьких ліванських українців. Особливим попитом серед десантників на передовій користуються так звані арафатки та ліванська кава. Посол України у Лівані Ігор Осташ також недавно відвідав військовий госпіталь в Ірпені та передав кошти для реабілітації пораненому військовому кухарю Олі Тарасевич, яка втратила ногу після ворожого обстрілу. GU

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.