Круглий стіл «Україна – країни Африки: глобальні виміри співробітництва»

116

Нещодавно у Тернопільському національному економічному університеті відбувся круглий стіл «Україна – країни Африки: глобальні виміри співробітництва». Захід пройшов у співпраці Тернопільського національного економічного університету з Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати та ГО «Стратегічні інноваційні студії». Про це повідомив віце-президент Міжнародної Торгової Палати Тарас Демкура.

Читайте за темою: «Я на тебе чекатиму під каїсе-дра» або культурна рефлексія африканських творів

Сукня довга пряма “Геометрія”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

На запрошення Міжнародної Торгової Палати у роботі круглого столу взяв участь Президент Африканської Ради в Україні Діалло Ісса Садіо.

Студенти з семи країн Африки підготували цікаві та професійні презентації про економічне, культурне життя, екологічні та демографічні проблеми, гендерну політику, а також про шляхи активації співпраці України з країнами Африки в умовах посилення глобальних викликів та формування спільного бачення вирішення проблем їхньої взаємної інтеграції в соціально-економічний та освітній простір.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися проректор з науки ТНЕУ д.е.н., професор Задорожний З.В., проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність), д.е.н., професор Монастирський Г.Л., заступник міського голови Дейнека Ю, директор Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина, к.е.н., доцент Таранов І.М.

Читайте за темою: Народна дипломатія в Південно-Африканській Республіці: інтерв’ю з Катериною Рябчій

«Під час круглого столу був підписаний меморандум про співпрацю, згідно з яким ТНЕУ, Африканська Рада в Україні та Міжнародна Торгова Палата будуть тісно співпрацювати як в економічній так і в культурній сферах і такі заходи стануть доброю традицією», – зазначає Тарас Демкура. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.