Кафе-морозиво українки отримало в Ірландії відзнаку

1 079

У найбільшому конкурсі Ірландії Food Awards Ireland 2017 перемогу в номінації «Найкращий заклад з десертами»The best dessert outlet») отримало кафе-морозиво українки Оксани Шадріної «Fantastic Flavours».

«Неймовірно раді і пишаємось, що наш маленький сімейний бізнес отримав таку високу професійну відзнаку. Особливо приємно було відчувати підтримку наших дорогих співвітчизників – Посла України в Ірландії Олени Шалопут  та Першого секретаря з економічних питань Романа Сіщука», – написала пані Оксана на своїй сторінці в Facebook.

Жінка родом із Кривого Рогу, два роки тому переїхала в Ірландію. В Україні працювала провідним спеціалістом з набору та навчання персоналу, бізнес-тренером у великій міжнародній компанії.

Морозиво в «Fantastic Flavours» виготовляється вручну, згідно з усіма традиціями цього ремесла. Загалом, у кафе виготовляють понад 42 види морозива, а щодня можна обрати з-поміж  десяти різних смаків. Також у закладі можна посмакувати чудовою кавою, чаєм, піцою, десертами.

Читайте за темою: Публічна дипломатія в Ірландії: інтерв’ю з Михайлом Баскіном

Нагадаємо, що в Ірландії діє активна українська спільнота. Зокрема, цьогоріч організація «Асоціація українців Республіки Ірландія» ініціювала акцію «Об’єднані прапором», яка охопила дуже велику кількість країн. GU

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.