Кафе-морозиво українки отримало в Ірландії відзнаку

950

У найбільшому конкурсі Ірландії Food Awards Ireland 2017 перемогу в номінації «Найкращий заклад з десертами»The best dessert outlet») отримало кафе-морозиво українки Оксани Шадріної «Fantastic Flavours».

«Неймовірно раді і пишаємось, що наш маленький сімейний бізнес отримав таку високу професійну відзнаку. Особливо приємно було відчувати підтримку наших дорогих співвітчизників – Посла України в Ірландії Олени Шалопут  та Першого секретаря з економічних питань Романа Сіщука», – написала пані Оксана на своїй сторінці в Facebook.

Жінка родом із Кривого Рогу, два роки тому переїхала в Ірландію. В Україні працювала провідним спеціалістом з набору та навчання персоналу, бізнес-тренером у великій міжнародній компанії.

Морозиво в «Fantastic Flavours» виготовляється вручну, згідно з усіма традиціями цього ремесла. Загалом, у кафе виготовляють понад 42 види морозива, а щодня можна обрати з-поміж  десяти різних смаків. Також у закладі можна посмакувати чудовою кавою, чаєм, піцою, десертами.

Читайте за темою: Публічна дипломатія в Ірландії: інтерв’ю з Михайлом Баскіном

Нагадаємо, що в Ірландії діє активна українська спільнота. Зокрема, цьогоріч організація «Асоціація українців Республіки Ірландія» ініціювала акцію «Об’єднані прапором», яка охопила дуже велику кількість країн. GU

 

Біла сорочка «Рукав’янка»
Хустка з петриківським розписом
Українська мова для іноземців
Гаррі Поттер (книжка-розмальовка)
Браслет
100 казок. 1-й том
Сорочка “Монохром”
Мед з сухофруктами
Мед гречаний
Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.