Через Україну та Білорусь пройде новий туристичний маршрут

82

На території Сокальського району Львівщини, а також прикордонних територіях Польщі та Білорусі створять два транскордонні байдаркові туристичні маршрути.

Про це розповіла виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин. Повідомляє «Вголос».

Читати за темою: Google запускає в Україні підприємницьку освітню програму для жінок

Серія скульптур «Дерево Життя»

Брелок “Тризуб”

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Нові туристичні маршрути створять у 2018-2020 рр. у межах реалізації проекту «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів» – одного із переможців Програми транскордонного співробітництва. Розмір гранту ЄС на проект становить 1,2 млн євро: по 400 тисяч євро на територію.

 «На цих територіях, якими протікає річка Західний Буг, побудують відповідну інфраструктуру з оглядовими вежами. Кожна із громад закупить туристичне обладнання: катамарани, байдарки, намети для сплаву на річці, – розповіла пані Галина. – Мешканців також вчитимуть правильно здійснювати промоцію свого туристичного регіону. Застосують для цього мобільну аплікацію, комп’ютерну гру, що імітуватиме відповідний туристичний маршрут».

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.