Українських дітей світу запрошують взяти участь у міжнародному конкурсі дитячого малюнка

381

Українських дітей з усього світу запрошують взяти участь у міжнародному конкурсі дитячого малюнка «Моя Україна – UCRAЇNA MIA».  Про це повідомив організатор конкурсу на своїй сторінці у Фейсбуці асоціація «Uсraina CreAttiva».

«Зобрази, що означає для тебе Україна, як ти уявляєш свою Батьківщину – рідну землю, яку українці душевно називають Ненькою! А може ти намалюєш свого песика чи улюблену кицю, яка спостерігає, як матуся співає тобі колискову? За допомогою малюнка познайом дітей всього світу саме з твоєю Україною», – зазначають організатори.

До участі у конкурсі запрошуються діти з усього світу віком від 5 до 17 років включно. Щоб стати його учасником, потрібно створити малюнок на вказану тему, форматом А3 або А2. При цьому творча робота може бути виконана у будь-якій техніці – олівцем, фарбами, фломастерами, пастеллю.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Читайте за темою: Конкурс дитячого малюнка «Де я – там мій прапор» об’єднав українських дітей від Америки до Австралії

Кількість малюнків від одного учасника не обмежена. Переможців, котрих визначить професійне журі у складі українських та італійських художників та представника Посольства України в Італії за результатами конкурсу, буде нагороджено подарунками.

Прийом художніх робіт триватиме по 1 грудня 2017 року.

Малюнки можна надсилати поштою або приносити особисто (з попереднім уточненням адреси та часу доставки в залежності від міста проживання).

Читайте за темою: Малюнки 9-річного хлопчика підірвали соцмережі

Організатори просять ознайомитися з правилами конкурсу тут. За більш детальною інформацією звертатися за номерами: +39 366 467 00 25, +39 333 432 67 85 або писати на e-mail: ucreattiva@gmail.com.

Конкурс проводиться за підтримки Посольства України в Італії.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.