Українські військові зустрілись з українцями Йорданії

151

Діаспора Йорданії зустрілася з українськими десантниками, які брали участь у багатонаціональних штабних навчаннях НАТО «REGEX 2017».

Про це повідомляється на офіційному сайті Посольства України в Йорданії.

«У приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України в Йорданії Сергія Паська, співробітників дипустанови та активістів української громади з 15 військовослужбовцями Високомобільних десантних військ ЗС України, учасниками АТО, які прибули до Йорданії з метою участі у багатонаціональних штабних навчаннях «REGEX 2017», – сказано у повідомленні.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Сукня довга пряма “Геометрія”

Серія скульптур «Дерево Життя»

На початку заходу, присвяченого до Дня захисника Вітчизни та Дня козацтва, Глава дипустанови виступив з промовою, в якій розказав про розвиток українсько-йорданських відносин, успіхи та досягнення українських громадян в Йорданії та подякував військовим за їх нелегку роботу.

Читайте за темою: Україну представлять на дипломатичному ярмарку в Йорданії

Також у відомстві повідомили, що для українських військових з концертною програмою виступили представники Українського культурного центру «Українська хата в Йорданії». Вони співали українські популярні пісні та читали авторські вірші поетеси Вікторії Бричкової – Абу Кадум про тугу за рідним краєм і про війну.

У свою чергу, десантники вручили Посольству України та українській громаді в Йорданії подарунки та сувеніри з батьківщини, а також синьо-жовтий стяг зі своїми побажаннями та підписами.

Як відомо, українські військовослужбовці на базі навчального центру м. Ез-Зарка (Йорданія) пройшли багатонаціональні штабні навчання НАТО «REGEX 2017». Головною метою навчань була реалізація міжнародного військового співробітництва за стандартами та процедурами НАТО із залученням держав-партнерів для удосконалення навичок з планування роботи багатонаціональних штабів.

Читайте за темою: «Одного разу я ризикнула і не прогадала, одного разу в мене повірили і все вийшло» – українська хенд-мейд майстриня в Йорданії

«REGEX 20172» — це черговий захід злагодженої роботи офіцерського складу багатонаціонального штабу в рамках міжнародного військового співробітництва. До навчання було залучено держави-члени та партнери НАТО, а також держави-учасниці Середземноморського діалогу.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.