Global Ukraine

Українська громада в Йорданії представила Україну на дипломатичному ярмарку

27

7 жовтня 2017 року в Аммані відбувся Щорічний дипломатичний ярмарок під патронатом Її Королівської Високості Принцеси Басми Бінт Талал, тітки діючого короля Абдалли ІІ.

Участь у міжнародному заході взяли представництва 53 країн, дипломатичні місії яких існують в Йорданії. Щорічне проведення Дипломатичного базару вже стало доброю традицією, кошти від даного заходу ідуть на потреби дітей-сиріт, тому його і відвідує велика кількість людей. Кожен хоче  зробити свій хоча і маленький, але дуже потрібний внесок у  благодійну справу.

Читайте за темою: В Йорданії невдовзі з’явиться вулиця Тараса Шевченка

Під час офіційної церемонії відкриття заходу вдруге від імені дипломатичного корпусу в Королівстві з урочистою промовою виступив Посол України Сергій Пасько, в якій високо оцінив діяльність сирітського будинку для хлопчиків «Мабаррат Умаль-Хуссейн».

У своєму виступі Принцеса Басма висловила вдячність Послу України Сергію Паську, відзначила дружні українсько-йорданські відносини та висловила вдячність дипломатичним місіям за участь у благодійному ярмарку.

На ярмарку були представлені сувеніри, одяг, прикраси, вироби з національною символікою, традиційна їжа та кулінарні вироби країн світу, а культурна програма складалася із колоритних виступів. Україну  представляли вихованці УКЦ «Українська Хата в Йорданії» дитячий колектив «UA kids» та  «Клуб Української пісні».  Після виконання української пісні діти з гурту «UA kids» щиро віталися з принцесою Басмою, а Ольга Завидняк, президент ГО «Українська Хата в Йорданії», вручила їй на згадку український віночок – символ українського народу. Принцеса була приємно здивована.

Читайте за темою: Українські військові зустрілись з українцями Йорданії

Між українськими  сувенірами, які  були представлені на виставці, поважне місце зайняли подарунки, що  були вручені колективу Посольства України в Йорданії українськими військовослужбовцями, учасниками АТО, які нещодавно перебували в Йорданії на міжнародних навчаннях. Учасники та гості базару були вражені українськими стравами та смаколиками, які коштували вперше. Подібні заходи зближають український та йорданський народи. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.