Global Ukraine

Українка перемогла у міжнародних дебатах

29

Чотири найкращі учасники дебатів з Центральної та Східної Європи німецькою боролися за перемогу на XI Міжнародних молодіжних дебатах.

За 24 хвилини фінальних дебатів Яна Біць з Івано-Франківської школи №5 переконала присутніх у своїй позиції.

Друга учасниця XI Фінального тижня з України Діана Паневська з Гімназії № 1 також брала участь у тренінгах та дебатах разом з іншими 19 учасниками.

Читайте за темою: Підтримайте організацію перекладачів «Babel Interprètes», співзасновницею якої є українка Неля Фоазель-Катеринюк

Яна, спільно з Наталією Шребере (2 місце), доводила, що всеохоплююче державне регулювання інтернету не повинно існувати. Тему дали організатори, а ось сторону дівчата обрали жеребкуванням. Сторону «За» підтримували Дора Домотьор-Нагі (3 місце) з Угорщини та Терезія Говоркова (4 місце) з Чехії.

Протягом 24 хвилин учасники обмінювалися аргументами щодо регулювання інтернету. На завершення журі сказали, що Яна везе перемогу в Україну.

Загалом 20 переможців національних змагань з Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Росії, Словенії, Словаччини, Чехії, України та Угорщини відвідали столицю Естонії Таллінн, щоб займатися під час дебатів політичними та соціальними питаннями та мати спільні зустрічі на дебатах.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.