У Польщі з’явилось перше міське україномовне видання

42

У середу, 18 жовтня, польська загальнонаціональна Gazeta Wyborcza вийшла з україномовним додатком у місті Вроцлав. Про це порталу inPoland.net.pl повідомила керівник україномовного проекту у виданні Магдалена Ногай (Magdalena Nogaj).Повідомляє Укрінформ.

За її словами, перший випуск додатку буде містити 16 сторінок. Він буде розповсюджуватись безкоштовно в місцях, які українці відвідують найчастіше – українська церква у Вроцлаві, інформаційний пункт, місця для пошуку роботи.

Читайте за темою: Центр української культури і розвитку працюватиме тепер у Вроцлаві

Брелок “Тризуб”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Футболка

«То не буде перекладена на українську мову газета Wyborcza. Абсолютно ні. Це буде цілком інше видання, призначене для українських читачів, де будуть новини, які написані для української аудиторії, що мешкає у Вроцлаві», – розповіла Магдалена Ногай.

Крім того, вона зазначила, що у першому номері читачі зможуть прочитати про проблеми легалізації перебування в Польщі, історію Олега, який приїхав у пошуках праці до Вроцлава, і його враження від свого першого дня у новій країні. Також буде розміщена схема міського транспорту, інтерв’ю з головою фундації Ukraina, анонси найближчих подій та інформація про те, де можна порозважатися з дітьми.

Читайте за темою: У Польщі покажуть спектакль українських авторів

Разом з тим, керівник проекту додала, що після виходу першого номеру буде прийнято рішення про подальшу долю проекту, тобто про періодичність виходу номерів. Якщо буде попит на інформаційний продукт – з’являться наступні випуски.

«Хочемо, щоб українцям жилось у Вроцлаві краще, і таким чином стараємось спростити їм  процес адаптації», – додала вона.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.