Global Ukraine

Пожежники з Канади передали захисні костюми для українських колег

9

Група пожежників та диспетчерів з канадського міста Едмонтон доставила 600 захисних костюмів для пожежних команд в Україні разом з іншим спецспорядженням: кисневими балонами, шлангами та форсунками. Про це повідомляє  VIDIA із посиланням на CBC News.

Ініціатором збору спорядження для рятувальників в Україні став місцевий пожежник гЧотири роки тому він відвідав Україну в рамках дослідницької групи, де на власні очі побачив умови, в яких працюють його колеги-пожежники.

«Це схоже на крок назад у часі, – сказав Ройл тоді. – Там всі добре навчені й направду стараються якісно надавати екстрену допомогу, але їм не вистачає найелементарнішого спорядження. Відверто кажучи, це страшно».

Читайте за темою: Канада допоможе Україні готувати тренерів для поліції

Близько двох років тому Ройл почав свій проект Пожежної допомоги для України. Більшість зібраного спорядження – це уживані раніше речі, які були подаровані своїми власниками з Асоціації протипожежного захисту Канади. Ройл зізнався, що не очікував такого відгуку від колег.

Читайте за темою: Канада передасть Україні 16 мобільних шпиталів

Він також зазначив, що нинішня подорож до України показала, що потрібно більше. Група «Едмонтон» планує відправити до України додаткові контейнери з протипожежним обладнанням до літа 2018 року.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.