Перший міжнародний конкурс-фестиваль української пісні відбудеться в Ізраїлі

890

З 16  по 21 грудня в Ізраїлі вперше відбудеться Міжнародний фестиваль-конкурс української пісні. Метою заходу є популяризація української музичної культури в Ізраїлі, виявлення та підтримка молодих талановитих виконавців, зміцнення дружніх культурних зв’язків між Ізраїлем та Україною. Організатор конкурсу – Ізраїльський фольклорний театр при підтримці Посольства України в Державі Ізраїль.

У конкурсі оголошено дві номінації: естрадний і академічний вокал. Брати участь у заході можуть професійні або самодіяльні колективи та солісти віком від восьми років. Всі учасники будуть розділені на вікові категорії: дитяча, юнацька і доросла. Дорослі виконавці, що мають досвід сценічних виступів, представлені в окремій категорії «Професіонали».

Читати за темою: Центр «Трембіта» запрошує українську громаду Греції на виставку

Правила конкурсу не обмежують учасників у виборі репертуару – в конкурсній програмі необхідно виконати 2 твори, один з котрих повинен бути українською мовою:  українською народною піснею, романсом чи арією, естрадною піснею українських композиторів.

У журі конкурсу запрошені педагоги Єрусалимської академії, представники українського радіо, відомі ізраїльські та українські виконавці, серед яких Фелікс Лівшиць, Елла Пассіка, Костянтин Ріттель-Кобилянський та інші.

Всі учасники отримають Дипломи та медалі учасника фестивалю – конкурсу. Переможці будуть відзначені грамотами Посольства України та пам’ятними призами – кращих виконавців української пісні чекає особливий приз – поїздка до України, а учасників з-за кордону – запрошення на фестиваль в Ейлаті. Переможці конкурсу професіоналів отримають запрошення взяти участь в концертних програмах Ізраїльського фольклорного театру.

Конкурсом зацікавлені багато ізраїльських педагогів вокалу та керівники вокальних студій. Заявки на участь подали не тільки вихідці з України, а й зарубіжні та івритомовні виконавці.

Гала-концерт переможців конкурсу проходитиме в день відкриття VII Міжнародного фестивалю української культури в Ізраїлі, який в цьому році відбуватиметься  за підтримки Міністерства абсорбції Ізраїлю та Посольства України в Державі Ізраїль. Молоді виконавці зможуть виступити на одній сцені з членами журі та відомими українськими артистами, гостями фестивалю.

За детальною інформацією звертатися:

Директор Фестивалю-конкурсу Олена Джейко +972545486434 (Viber / WatsUp) mailto: g_helen@netvision.net.il

Піар-менеджер Фестивалю-конкурсу Алла Снурнікова +972543491212 (Viber / WatsUp) mailto: snurnikova@gmail.com GU.

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.