Global Ukraine

Фонд Випускників України оголошує конкурс «Я – інноватор»

27

«Навчися мислити інноваційно і зміни свою школу чи університет сам!» – закликають організатори конкурсу на своїй сторінці.

До участі запрошують учнів, студентів, батьків, викладачів та інших представників освітньої сфери. Суть конкурсу проста – пройти онлайн-курс із дизайн-мислення (провідної світової методики для створення інновацій) та знайти з його допомогою унікальне рішення для конкретної ситуації у вашому навчальному закладі та виграти грошову підтримку на його впровадження.

Мета конкурсу – поширення знань та інструментів дизайн-мислення задля покращення навчального досвіду і створення інновацій в українській освіті.

Читайте за темою: Alumni Fund Ukraine – твій внесок у розвиток освіти в Україні

«Друзі, це – унікальна нагода не тільки пройти курс з дизайн-мислення онлайн, але і спробувати себе в ролі інноватора та створити інноваційні зміни у своєму навчальному закладі. Радію, що нам вдалося залучити таких сильних партнерів для запуску цього освітнього конкурсу, та вдячна всім, хто нас підтримував на цьому шляху!», – написала співзасновниця Фонду випускників Надія Варгола.

Як взяти участь у конкурсі та отримати грошовий приз для реалізації проекту?

  1. Зареєструватися для участі в конкурсі тут. Реєструватися можуть як окремі особи, так і команди. До конкурсу запрошуються учні, студенти, батьки, викладачі та всі, хто опікується певним навчальним закладом.
  2. Знайти конкретну ситуацію/виклик у своєму навчальному закладі. Над цією ситуацію ви працюватимете і в результаті маєте запропонувати інноваційне рішення, яке покращить навчальний досвід.
  3. Пройти повністю навчання на онлайн-курсі «Дизайн-мислення для інновацій». Реєстрація на курс.
  4. Подати відео для участі в конкурсі до 12 грудня 2017 року.  Тривалість відео — 3-5 хвилин. У ролику потрібно описати чи показати процес пошуку свого інноваційного рішення за результатами навчання та представити саме рішення.

25 грудня журі оголосить 5 переможців конкурсу, які зможуть розмістити свої проекти на платформі GoFundEd та отримати стартову грошову підтримку з призового фонду.

Читайте за темою: Народна дипломатія в Швейцарії: інтерв’ю з Надією Варголою

«Можливість для кожного втілити свій стартап в навчальному закладі – навчаємося дизайн-мисленню, шукаємо інноваційне рішення, користуємося можливістю отримати фінансову підтримку від наших партнерів на реалізацію проекту!» – додає Світлана Лукасевич, співзасновниця Фонду.

Журі конкурсу:

  • Надія Варгола, співзасновниця та президентка Alumni Fund Ukraine, ініціаторка конкурсу та української адаптації онлайн-курсу з дизайн-мислення.
  • Дмитро Лідер, співзасновник та технічний директор Grammarly – інноваційного партнера конкурсу.
  • Лілія Боровець, співзасновниця GoFundEd – освітнього партнера конкурсу.

Для учнів, студентів, викладачів та інших представників освітньої сфери, які проходитимуть онлайн-курс «Дизайн-мислення для інновацій», буде створено окремий напрямок для обговорення на форумі курсу на платформі Prometheus. Модераторами цієї дискусії будуть Лілія Боровець та Олександра Пєтушкова з GoFundEd. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.