Finnish Institute Ukraine – мости між Україною та Фінляндією

201

За даними Посольства України у Фінляндії, українська громада у Фінляндії є відносно молодою, нечисельною, але згуртованою; вона сформувалася здебільшого за рахунок еміграції і налічує близько п’яти тисяч осіб (станом на 31 грудня 2016 р. на території Фінляндії постійно проживає близько 3 тис. громадян України). Найбільше українців – в Гельсінкі, Тампере, Ювяскюля, Турку, Оулу, Сало.

В світлі трендів культурної дипломатії, soft power та потреби більш широкого просування України в світі, був створений Finnish Institute Ukraine – неприбуткова організація, що сприяє діалогу, порозумінню та ініціативам, які передають знання та найкращі практики в освіті, економіці та культурі між Фінляндією та Україною.

Місія Інституту полягає у створенні міцних мереж та зв’язків між професіоналами з Фінляндії та України.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Серія скульптур «Дерево Життя»

Сукня довга пряма “Геометрія”

Читайте за темою: Українці Фінляндії організують ходу у вишиванках

Важливим фактом є те, що Інститут 100% фінансується приватним сектором та, таким чином, не залежить від офіційної фінської чи української культурної, наукової чи політичної програми.

Для побудови мостів між Україною та Фінляндією Інститут реалізовує ініціативи, чимало з яких – у сфері інформування. За допомогою власних та міжнародних заходів, таких як конференції та ярмарки, Інститут поширює інформацію про Фінляндію; долучається проведення окремих українських заходів для фінської бізнесової спільноти, особливо у галузі освіти, будівництва, сільського господарства та інформаційних технологій.

Ще один напрямком є сприяння більш позитивному дискурсу про Україну. З цією метою Інститут організовує PR-програми для закордонних журналістів та соціальних мереж. Репортажі мають ще одну ціль – заохочення більшості іноземців до відвідування та інвестування в Україну.

Читайте за темою: Фінляндія допомагатиме у створенні «нової української школи»

Крім того, Finnish Institute Ukraine розробляє власний  бюлетень, цільова аудиторія якого – 10 000 фінських компаній, впливових фахівців та медіа, видається 4 рази на рік.

Просування українських стартапів – ще один напрямок діяльності організації, що здійснюється шляхом допомоги українським IT-компаніям взяти участь у найбільш привабливих заходах у Фінляндії (у тому числі, у Slush, найбільшій стартаповій конференції в Північній Європі).

В планах організації – розробка політичної програми для сприяння лідерам, які підтримують сталий розвиток країни. А також напрацювання програми «Технологія та суспільство». GU

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.