«Світлиці» у Португалії подарували портрет Шевченка

60

Колектив української школи «Світлиця», що розташована у португальському місті Касень, отримав від своїх співвітчизників подарунок – портрет українського художника та поета Тараса Шевченка.

Відповідний презент написав художник із Вінниччини Михайло Довгань, а от безпосередньо в руки вчителям передала поетеса Оксана Максимишина-Корабель. Пані Оксана мешкає у Португалії. Найпопулярнішим її поетичним твором нині є вірш про героїв АТО «Мамо, не плач. Я повернусь весною». До сліз зворушливі рядки покладені на музику. Пісня часто звучить не тільки в Україні. Її виконують також тут, у  Португалії.

Читати за темою: «Світлиця» – український культурно-освітній центр у Португалії 

Сукня довга пряма “Геометрія”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Набір намисто і сережки темносинього кольору

«Під час відвідання школи я мала відчуття повного щастя, – розповідає жінка. – Учні та вчителі прийшли у вишиванках. Було багато квітів, щирих слів, усі разом співали українські пісні… Дуже розчулили виступи першокласників. Кожному з них надали можливість показати себе – прочитати вірш, заспівати пісню. А як вони вдивлялися у портрет Тараса!»

Український культурно-освітній центр «Світлиця» – навчальний заклад, що забезпечує громадян України, які виїхали за кордон, можливістю здобути якісну повну середню освіту українського зразка, долучившись до проекту Міністерства освіти України – Міжнародної Української Школи. Тут діти мають можливість навчитися писати та говорити українською мовою, вивчити історію та культуру України, осягнути глибини математики, фізики та інших предметів шкільної програми.

Також учні отримують атестат державного зразка про середню освіту та здають ЗНО, за результатами якого можуть вступати до португальських та українських вишів.

Як український культурно-освітній центр, «Світлиця» ставить собі за мету виховувати в дітях любов і повагу до України, не забувати наші звичаї і традиції, а також популяризувати і розвивати модерний образ української культури. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.