Українці у США організовують благодійний захід для дітей загиблих учасників АТО

25

Українська діаспора у Нью-Йорку влаштовує благодійний пікнік на підтримку дітей, чиї батьки загинули під час бойових дій на Донбасі. Про це повідомляє організатор заходу «Razom for Ukraine» у Фейсбуці.

«За кілька тижнів святкуватимемо день народження нашої далекої Батьківщини! Як відмітити? Що подарувати? Перш за все, провести день з Україною в серці, зробити добру справу для її майбутнього. Той Драйв завжди підкаже чудовий спосіб. Ви можете допомогти солдатським діткам-сиротам – просто відвідайте наш благодійний пікнік», – повідомляють організатори.

Вони зазначають, що на заході можна буде скуштувати національні страви, для дітей буде різноманітна програма. Не обійдеться і без пісні «Многая літа».

Серія скульптур «Дерево Життя»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Читайте за темою: Селфі з прапором – флешмоб від МЗС

Оскільки на території парку, де і відбуватиметься пікнік, забороняється збирати пожертви готівкою, тому гроші можна перерахувати на місці через банківську картку або надіслати кошти через PayPal.

Як уточнюють організатори, пікнік відбудеться об 11:00 на галявині в Центральному парку, яка знаходиться поряд з головним входом на Columbus Circle, перед Heckscher Playground (між 61 i 63 вулицями та 7 авеню).

Активісти також допомогли гостям події з маршрутами, завдяки яким можна у найлегший спосіб добратися до місця пікніка.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.