Українці Ірландії долучились до акції «Забіг у вишиванках»

67

20 серпня у місті Уотерфорд уперше на території Ірландії відбулася акція «Забіг у вишиванках». Попри дощ, близько 20 учасників подолали повний круг у головному парку міста People’s Park. Чудова атмосфера та яскравий одяг не могли не привернути увагу місцевого населення. Позитивний настрій та посмішки ще на довго запам’ятаються учасникам забігу, які  вже налаштувалися брати в ньому участь і наступного року.

Українська громада Уотерфорда вже не вперше проводить акції на підтримку рідної України. У цьому році вже вдруге в головному параді року на день святого Патрика пройшлась і українська громада, яка, знову ж таки, вдруге потрапила до списку найкращих учасників параду і була запрошена на урочистості до мерії міста. Серед запрошених гостей була і Посол України в Ірландії Шалопут Олена Олександрівна.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Футболка

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Читайте за темою: Українці Португалії провели забіг у вишиванках

А вже в наступні вихідні у Уотерфорді відбудуться святкування до Дня Незалежності України. У програмі – українські страви, виставка дитячих малюнків, виставка фото «Мій Уотерфорд», виставка–продаж картин на українську тематику, ігри, танці, співи.

Читайте за темою: Українська команда мотогонщиків встановила новий світовий рекорд

Нагадаємо, що серед інших заходів, в яких брали участь українці Ірландії, була акція «Об’єднані прапором», яка вже підходить до свого завершення 24 серпня. У цей день представники Ірландії планують взяти участь в головному забігу у вишиванках, який відбудеться на вулицях Києва.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.