Українські студенти стажуватимуться у 60 університетах Канади 

42

35 найкращих українських студентів поїдуть стажуватися до 60 університетів Канади наступного року. Таку можливість надала українська діаспора, яка взяла на себе всі витрати, профінансувавши програму стажування «Майтекс». Про це йдеться у відеосюжеті «5 каналу».

Читати за темою: У Брюсселі презентували підручник з української мови для іноземців

«Таке стажування, яке передбачає участь наших студентів третього курсу абсолютно всіх спеціальностей, інженерних, математичних, соціальних, гуманітарних наук в такому науковому дослідницькому стажуванні. Протягом трьох місяців з травня по вересень ці студенти стажуються в Канаді», – розповіла координаторка проекту в Україні Ірина Тимченко.

Художня лялька

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Серія скульптур «Дерево Життя»

Стажування для українців – безкоштовне. За студентів платить уряд Канади та українська діаспора.

«Діаспора до цього взялася, профінансувала цю програму. Дуже важливо, щоб вони пізнали канадський досвід, але повернулися з тим досвідом, щоб розбудовувати нову Україну», – розповів президент Конгресу українців Канади Павло Ґрод.

Україна стала десятою країною-учасницею програми стажування і першою у східній Європі. Вимоги до студентів: вчитися на третьому курсі, мати добрі оцінки, володіти англійською, а для деяких університетів – французькою.

Вже півтори сотні українських університетів зацікавилися стажуванням у Канаді. То ж конкуренція буде жорсткою. Заявки студентів на офіційному сайті «Майтекс» прийматимуть до 18 вересня. Переможців оголосять взимку – ще до новорічних свят.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.