Українська стрічка перемогла на фестивалі в Швейцарії

36

Короткометражний фільм «Випуск 97» режисера Павла Острікова став найкращою картиною за версією Молодшого журі Міжнародного кінофестивалю в Локарно. Про це Повідомляє Ua Post.

«Нервувалися більше, ніж завжди, оскільки вперше на кінофестивалі такого рівня. Але глядачі відреагували на фільм чудово. Приємно було побачити після показу українську сім’ю, яка наразі живе у Швейцарії більше 10 років. У такі моменти розумієш, що перебуваючи за кордоном, іноді хочеться повернутися додому, навіть за допомогою кіно», — розповів Остріков.

Прем’єра фільму «Випуск 97» відбулася цьогоріч у липні на Одеському міжнародному кінофестивалі. Там стрічку визнали «Найкращим українським короткометражним фільмом».

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Серія скульптур «Дерево Життя»

Читати за темою: Словацько-український фільм встановив кілька рекордів кінопрокату

Картина розповідає історію зустрічі однокласників, які не бачилися 20 років. У центрі сюжету — дивакуватий Роман, який ремонтує телевізори та продає на ринку антени. Одного разу зустрічає однокласницю, яку не бачив понад 20 років. І тепер намагається не втратити її знову.  Продюсером фільму виступив Юрій Мінзянов, а головні ролі виконали Олександр Пожарський та Олеся Островська.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.