Посольство США запрошує взяти участь у фотофлешмобі до Дня Державного Прапора України та виграти фотокамеру

29

Посольство США в Україні запрошує всіх охочих взяти участь у фотоконкурсі «Blue and Yellow everywhere» в Instagram або Facebook до Дня Державного Прапора України.

Учасникам необхідно зробити оригінальне фото, на якому домінують кольори українського прапора, які можна знайти в повсякденному житті. Фото необхідно опублікувати на своїй сторінці в Instagram або Facebook, додавши хештег #UAflagDay, відмітити двох друзів, а також @usembkyiv у Instagram або @usdos.ukraine на Facebook, зафоловити @usembkyiv у Instagram або @usdos.ukraine на Facebook.

Щойно фотографію розміщено у Instagram або Facebook, вона вважається остаточною заявкою і її більше не можна буде переробляти, редагувати або замінювати іншою. Конкурсанти можуть розміщувати необмежену кількість фото з хештегом #UAflagDay, що відповідають офіційним правилам Конкурсу, але тільки одна фотографія від одного учасника може отримати приз (один учасник не може стати претендентом на більше ніж одне призове місце).

Читайте за темою: Українці Канади покажуть місцевим жителям українські вишиванки

Конкурсантам на момент подання заявки на участь у Конкурсі має виповнитися 13 років. Конкурсанти, яким ще не виповнилося 18 років, мають надати згоду батьків або опікунів на участь у Конкурсі. Конкурсанти повинні бути постійними жителями України. Громадяни або легальні постійні жителі США не можуть брати участь у Конкурсі.

«Ми чекаємо на ваші фото з 8 по 21 серпня 2017 року. За результатами оцінок експертного журі 22 серпня буде визначено трьох фіналістів. У День Державного Прапора України ми урочисто оголосимо переможців конкурсу, а також розмістимо колаж з 10 найкращих фото на обкладинці нашої сторінки у Facebook. Сподіваємось на вашу креативність. Have fun and stay connected!», – йдеться на сторінці дипустанови.

Читайте за темою: Українці в ОАЕ організують спортивно-патріотичну акцію

Імена трьох переможців будуть оголошені на офіційному Instagram @usembkyiv та Facebook @usdos.ukraine Посольства США 23 серпня 2017 року. Кожен з трьох переможців отримає спеціальний приз: за перше місце переможець отримає фотокамеру Canon PowerShot A3500 IS, за друге – фірмову футболку та пляшку від America House, за третє – фірмову флешку від America House. Окрім цього, 10 найкращих фотографій буде розміщено на святковому фотоколажі до Дня Державного Прапора України, опублікованого як фотообкладинка на Facebook та Twitter Посольства США.

Хустка з петриківським розписом
Українська мова для іноземців
Мед гречаний
Мед з сухофруктами
Біла сорочка «Рукав’янка»
Браслет
Сорочка “Монохром”
100 казок. 1-й том
Гаррі Поттер (книжка-розмальовка)
Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.