До Дня Незалежності України байкери зі США організували масштабний мотопробіг

51

До Дня Незалежності України байкери зі США організували масштабний мотопробіг, у ході якого їм доведеться подолати тисячі кілометрів шляху від Америки до України із зупинками в європейських столицях.

Про це на Facebook-сторінці повідомив голова Української патріотичної асоціації «Воля», представник ВО «Свобода» на Піренейському півострові Іван Вовк.

«Наші заокеанські земляки організували мега-мотопробіг, присвячений 26-ій річниці Незалежності України, за маршрутом: Філадельфія – Нью-Йорк – Лісабон – Мадрид – Барселона – Марсель – Монако – Венеція – Будапешт – Ужгород – Львів», – написав він.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Так, 12 серпня байкери з Америки дісталися іспанського Мадрида, де на них чекала компанія з представників українських спільнот Іспанії, зокрема, Української Патріотичної Асоціації «Воля», ВГО «Сокіл» та жіночого об’єднання «Яворина».

Читати за темою: Українці Чикаго проведуть спортивно-патріотичну акцію до Дня Незалежності

Заокеанських гостей у ході екскурсії по Мадриду вразила велич Королівського палацу і Катедрального собору святої Марії Альмудени, неповторна архітектура міста та велелюдний гамір на центральних вулицях та площах столиці Іспанії.

«Вони розповіли нам про власний досвід організації громадського життя українців у Філадельфії, про щорічні фестивалі нашої діаспори в США, про будівництво української церкви, про діяльність церковної громади, яка самостійно вирішує буквально всі фінансові питання, про щирі взаємини з місцевим парохом і його постійну допомогу та сприяння у розвитку волонтерського руху тощо», – поділився І.Вовк.

На другий день українські байкери вирушили до наступного пункту призначення свого мотомаршруту – Барселони.

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.