Українці вразили своїм виступом гостей міжнародного фестивалю в Португалії

36

21-23 липня в місті Брага (Португалія) відбувся щорічний Міжнародний фольклорний фестиваль, в якому взяли участь колективи із міст Брага та Гая. Також на фестивалі свою творчість показали фольклорні колективи з Канади, Колумбії, Чилі, Іспанії, Ізраїлю та інших країн.

«Українці зачарували жителів та гостей міста мелодійним співом народних пісень, представили декілька вокально-хореографічних композицій із купальської програми, заквітчали центральну сцену міста вишиванками та вінками із живих квітів. Щиру подяку висловлюємо Президенту Асоціації «Португало-український соціально-культурний центр: Україна-Португалія-Європа» о.Василю Бундзяку за сприяння і підтримку в організаційних питаннях, художньому керівникові хору греко-католицької церкви міста Гая панові Ігорю Яблонському за співпрацю. Сподіваємося, що цей проект стане одним із багатьох у житті імміграції Португалії», – йдеться на  Facebook-сторінці «Solidariedade Ucrânia».

Читайте за темою: Допомагаємо українській молоді відчиняти двері в канадську освіту

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Сукня довга пряма “Геометрія”

Зі слів учасників фестивалю, найціннішим в цьому проекті був сам процес приготування: підбір пісень, незабутні зустрічі для репетицій, де сама атмосфера взаємної симпатії надихала кожного на розкриття нових талантів. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.