Українська опера — один із хедлайнерів великої міжнародної театральної події Європи

33

Оперу-жах HAMLET. Dramma per Musica режисера Ростислава Держипільского і композиторів формації NOVA OPERA Романа Григоріва та Іллі Разумейка презентують на одній з найбільших міжнародних театральних подій Європи – Шекспірівському фестивалі у Гданську, який стартував 28 липня. Про це повідомляє Ua Post.

Українську виставу HAMLET. Dramma per Musica відібрали з-понад 100 постановок зі всього світу й удостоїли стати одним із хедлайнерів фестивалю. Її показ відбудеться 2 серпня на головній сцені Шекспірівського театру. Загалом, цього року в Шекспірівському фестивалі візьмуть участь театри й театральні компанії з Великобританії, Хорватії, Гонконгу, Росії, Індії та Польщі.

Читайте за темою: Українська студія – серед номінантів на премію MTV Video Music Awards

Брелок “Тризуб”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Сукня довга пряма “Геометрія”

««Гамлет» Шекспіра датується 1601-1602 рр. – саме тоді у Флоренції зароджувався жанр опери, розповідають композитори. – Тому нам було цікаво взяти сюжет п’єси для створення опери у стилі раннього бароко. Іншим джерелом натхнення стала історія музики Єлизаветинського театру. Ми спробували реконструювати оркестр Шекспірівського театру, де зазвичай грало шість музикантів».

Крім виступу, творці вистави HAMLET. Dramma per Musica в рамках освітньої програми Шекспірівського фестивалю прочитають лекцію під назвою Shakespeare and noise, на якій розкажуть про тонкощі роботи над постановкою.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.