Маленькі українці з Іспанії та Португалії взяли участь в таборі

218

Табір Спілки Української Молоді відбувся 1 – 8 липня 2017 року на теренах Іспанії (м. Лорка) під гаслом «Великого бажайте!». В таборі взяли участь 72 українців з Іспанії та Португалії

Під час табору діти слухали гутірки з питань сумознавства, обговорювали славні сторінки українських визвольних змагань, знайомилися з біографіями відомих українців, слухали українську музику, вправлялися у танцях і співах, вивчали історію української марки.

Читайте за темою: В Іспанії відкрився літній табір для юних українців

«Табір був неймовірний! Всі – згуртовані, веселі, втомлені, але щасливі. Море, сонце, насичена програма створили незабутню таборову атмосферу! Батьки були більш ніж задоволені, коли забирали дітей додому – щиро захоплені тим, чого вони навчилися. Під час прощання не обійшлося без сліз та міцних дружніх обіймів. На мою думку, це – найголовніший показник успішності табору», – вважає його головний виховник Оля Кальмук.

СУМ також організовує на Піренеях табори для  місцевих українських громад.

«Цього року ми мали більше учасників, мали повноцінно структуровану команду та виховницько-впорядницький склад. Важливу роль відіграв вишкіл, що відбувся перед табором. Він дав змогу познайомитися між собою виховникам та команді, спланувати повноцінно програму, – розповідає комендант табору Андрій Фендик. – Приємно було бачити друзів, які таборують з нами вже не вперше. Для когось це другий, а для когось – третій табір. Важливо, що цьогоріч ми мали виховників та впорядників, які минулого року були ще таборовиками. Це тішить та вселяє надії на розвиток організації на цих теренах».

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.