Україну представили на Благодійному фестивалі у Греції

74

Нещодавно в м.Салоніки (Греція) на набережній пляжу Аретсу пройшов 20-й Благодійний фестиваль національної кухні народів світу. У фестивалі взяла учать й українська громада Північної Греції «Джерело», яка представила на заході українські страви. Про це повідомляє Консульство України в Салоніках.

Відвідувачі могли скуштувати традиційні страви – вареники, борщ, пиріжки, сало, домашню ковбасу та багато інших витворів наших господинь. Запити це все можна було запашним узваром або українською горілкою.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Сукня довга пряма “Геометрія”

Читайте за темою: Для українців у Греції провели показ українських вишиванок

Справжньою прикрасою Фестивалю став виступ українських дитячих колективів – Дитячої хорової школи «Зоринка» (м.Тернопіль), студії хореографії «T.A.N.G.о Dance Company» (м.Тернопіль) та вокальної студії «Pritendes» (м.Чернівці), які майстерно продемонстрували українські народні танці, дитячі танцювальні вистави, гімнастичні номери та, звичайно, українські пісні.

«Завдяки наполегливій праці активістів громади, феєричному виступу дітей та усесторонній підтримці заходу Консульством України в Салоніках, цього року Україна стала одним з найяскравіших учасників Фестивалю! Величезна подяка усім причетним!», – йдеться у повідомленні.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.