Український мультфільм покажуть на найбільшому світовому ринку анімаційного контенту

38

Європейська прем’єра першого тизеру повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» відбудеться 15 червня на найбільшому світовому ринку анімаційного контенту MIFA, який традиційно проходить у рамках Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів в Ансі. Про це повідомляється на сайті мультфільму.

Офіційна частина вечора продовжиться коктейльною вечіркою, під час якої гості зможуть не тільки поспілкуватися з продюсерами фільму Іриною Костюк, Єгором Олесовим і Анною Єлісєєвою, а й отримати від них унікальні подарунки: автентичні українські вінки з живих квітів, а також тимчасові татуювання, аналогічні тим, що прикрашають Мавку в мультфільмі. Раніше тату були презентовані на пітчингу Сartoon 360 в Барселоні, як один з супутніх мультфільму AR-продуктів. Татуювання виконані у технології доповненої реальності — за допомогою програми для смартфонів, вони «оживають» і перетворюються в природні стихії миттєво на екрані телефону. Спеціально для проекту їх розробив продакшн Signal Red.

Читайте за темою: Український мультфільм викликав фурор на найбільшому анімаційному форумі Європи та отримав схвальні відгуки від Disney Company

Брелок “Тризуб”

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Міжнародний фестиваль в Ансі існує понад півстоліття. За цей час він став культовою подією у світі анімації, а здобуття гран-прі фестивалю «Кристала Ансі» за значущістю прирівнюють до отримання «Оскара».

«Мавка. Лісова пісня» – повнометражний мультфільм української студії Animagrad (FILM.UA Group), який зараз знаходиться на стадії творчої розробки. Мультфільм створюють за мотивами однойменної п’єси Лесі Українки, а також на основі українських міфів та культурних традицій. Національна прем’єра тизеру анімаційного фільму відбудеться цього липня на кіноринку Одеського Міжнародного Кінофестивалю, після чого він буде опублікований на офіційних ресурсах проекту. Він також буде продемонстрований у кінотеатрах країни. Орієнтовна дата прем’єри «Мавка. Лісова пісня» в українських кінотеатрах – 2019 рік.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.