Українська співачка виконала поезію Шевченка у стилі блюз

53

Співачка Оксана Муха виконала поезію Шевченка у стилі блюз. Пісня на вірш Тараса Шевченка «Якби з ким сісти хліба з’їсти» стала ще одним синглом культурно-мистецького проекту «Від Шевченка до Костенко». На музику поезію Кобзаря поклав композитор Дмитро Кацал. Він же заранжував пісню, запис якої було здійснено на студії FONіЯ Records.

Пісня «Якби з ким сісти хліба з’їсти» – продовження великого культурно-мистецького проекту «Від Шевченка до Костенко». У рамках цього проекту поезії найвидатніших українських поетів – Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Богдана-Ігоря Антонича, Василя Стуса, Ліни Костенко – стають піснями.

Читайте за темою: Пісня українського гурту отримала номінацію в американському телешоу

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Футболка

«Зізнаюся, я тільки недавно відкрила для себе поезію «Якби з ким сісти хліба з’їсти». Раніше якось не звертала уваги саме на цей вірш, хоч і читаю Шевченка доволі часто, а ще більшим відкриттям було для мене, коли Кобзар зазвучав у блюзі! Як влучно сказав Дмитро Кацал: «Так Шевченко ж писав у блюзі!». Саме тоді, коли я почала співати ці життєві і дуже глибокі рядки у цьому стилі, зрозуміла, про що вірш! Бувають миті, коли і мені бракує тієї рідної, безкорисливої душі, з якою можна, як писав Шевченко, «сісти хліба з’їсти» і не «одуріть на самоті»», – розповідає співачка Оксана Муха.

Проект «Від Шевченка до Костенко» зародився з іншого вірша Тараса Шевченка «Зоре моя вечірняя», який Кацал вирішив покласти на музику «Місячної сонати» Людвіга ван Бетховена. Цієї весни Оксана Муха презентувала пісню «Вечірнє Сонце» на поезію Ліни Костенко. А наступна прем’єра проекту, робота над якою уже на фінальному етапі, – композиція «Листопад», написана за однойменним віршем Богдана-Ігоря Антонича.

Читайте за темою: Пісня ще звучить: як ЗМІ по всьому світу відреагували на перемогу Джамали

Урешті творці «Від Шевченка до Костенко» планують об’єднати усі сингли в однойменний альбом.

Оксана Муха – українська співачка та дизайнерка. У її репертуарі – твори від стародавньої української народної пісні і до сучасної авторської та експериментальної музики.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.