Про реформи в Україні в столиці Австрії розповідатиме Міхеіл Саакашвілі

53

ICEUR, незалежний аналітичний та експертний центр в Австрії, започаткував серію круглих столів на тему: «Україна: реформи чи корупція?». 7 червня свою думку стосовно цього питання висловить опозиціонер Міхеіл Саакашвілі. Захід розпочнеться о 18 годині, робоча мова — англійська.

На минулому круглому столі 30 травня виступили Сергій Тарута і Андрій Николаєнко, повідомляє на своїй Facebook-сторінці Олександра Саєнко. Виступи були незвично гострими. Серед іншого, спікери повідомили, що в Україні назріває загроза соціальних протестів і розколу, що влада використовує ситуацію для пояснення відсутності реальних змін, що існує колосальне зниження довіри суспільства до влади. Насамкінець закликали присутніх разом шукати моделі вирішення гострих проблем. 

Читайте за темою: Про Президента, Саакашвілі та українське громадянство

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Художня лялька

ICEUR – незалежний і безпартійний think tank, який займається підготовкою політично важливих аналітичних матеріалів та забезпечує стратегічну розвідку для бізнесу, політики і науки. Заснований в 2008 році відомими австрійськими і російськими діячами з академічних кіл, зовнішньої політики і бізнес-спільноти. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.