Перформанс «Пісок» – гостра розмова на теми, спільні для сучасної України та багатьох країн Африки

45

26 червня о 20.00 в Театральному Центрі ім. Леся Курбаса відбудеться перформанс «Пісок», який народився завдяки зустрічі поезій африканських країн та України на сторінках антології «Каїсе-дра росте, де хоче» (2016).

«Пісок» – це назва інтердисциплінарного перформансу, в основі якого лежать тексти сучасних українських і африканських поетів із антології «Каїсе-дра росте, де хоче». В його створенні беруть участь четверо танцівників компанії Black ORange Dance Production (Київ), етно-театр Дивина (Донецьк) і афро-драмери з гурту Afri KAN (Україна-Західна Гвінея).

У процесі роботи над перформансом і експериментів з мультидисциплінарністю, тексти піддаються частковій деконструкції, при цьому деякі з них, можливо, змінюються до невпізнаванності. Весь цей час артисти скрізь знаходять пісок: в складках репетиційного одягу, в рюкзаках і взутті. Час пересипається піском і опиняється у них під ногами, заповнює собою щілини. Пісок оселяється у думках і словах. Відбувається рух дорогою, яка також є піском.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Читайте за темою: «Я на тебе чекатиму під каїсе-дра» або культурна рефлексія африканських творів

Наближаючись до фіналу роботи, стало зрозумілим, що з усіх складових перформансу абсолютно ненавмисне було зіткано нашу сьогоднішню реальність. Пісок став кров’ю вистави. Кожен рух, що з’явився випадково або усвідомлено, знайшов відведене йому місце. Залишалося сплести у зітканий артистами різнобарвний килим музику і вдихнути у рух життя.

Купуйте квитки, будьте учасниками та свідками гострої розмови на теми, спільні для сучасної України та багатьох країн Африки. Квитки можна придбати тут.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.