Для українців у Греції провели показ українських вишиванок

675

Захід відбувся в рамках святкування Дня вишиванки, під час якого до Греції приїхали українські майстрині Дарія Стасюк та Лідія Лущик.

Дизайнерка Лідія Лущик провела майстер-клас для жінок-біженців, на якому учасники навчалися кроїти та шити спіднички для дівчаток. Також майстриня ділилася особливостями крою кімоно та виготовлення прикрас для зачіски. Відбувся і показ колекції вишиванок дизайнерки.

Читайте за темою: Українська громада Греції запрошує на святкування Дня Вишиванки

Лідія Лущик – член Національної спілки театральних діячів культури при театральних майстернях України. Автор проекту та арт-директор міжнародного фестивалю етнокультур «Панночка» (2007-2014), керівник народного шоу театру-костюму «Панночка» (2002- 2014). До 2014 року працювала головним художником театральних майстерень Донецького театрального комбінату. З 2014 проживає у м. Київ.

Читайте за темою: Українська громада Греції запрошує українців по всьому світу до писанкового проекту

Дарія Стасюк, заслужена майстриня народної творчості України, провела майстер-клас вишивки та бісероплетіння за узорами з книги Кольбенгаера для відвідувачів Melissa Network for Migrant Women, де учасниці вишивали дерево життя та знайомилися з українськими традиціями. Були присутні жінки з різних країн, проте дружня атмосфера зробила свою справу і під кінець переклад був уже зайвим, адже всі розуміли українські слова.  GU

Матеріал підготовано у співпраці з проектом «Укранорама».

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.