Битва стартапів відбудеться у Львові

47

Битва стартапів «Час відростити ріг» відбудеться 6 липня у Львові. Переможець отримає $ 10 000 від UKRSIBBANK BNP ParibasОрганізаторами заходу виступають: Інвестиційна платформа Startup.Network та UKRSIBBANK BNP Paribas.

Для того, щоб взяти участь в Битві стартапів «Час відростити ріг» у Львові, необхідно https://battle.startup.network/events/303388/ареєструватися як учасник і заповнити анкету, після чого експерти заходу ознайомляться з презентаціями зареєстрованих та виберуть кращих, які й презентують свої бізнес-ідеї 6 липня у Львові.

Читайте за темою: 27-го квітня в Сан-Франциско відбудеться Інтерконтинентальна Битва Стартапів

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Битва Стартапів «Час відростити ріг» пройде в два етапи:

  • З 17.00 до 18.00 – підприємницький блок, присвячений виступу досвідчених підприємців і бізнесменів. Вони поділяться з молодими колегами знаннями і досвідом, розкажуть про останні новини і тенденції світу інвестування, дадуть відповіді на всі питання.
  • З 18.00 до 20.00 – інвесторський блок «Презентації Стартапів». Під час другого етапу заходу підприємці представлять свої бізнес-ідеї. На презентацію одного стартапу відводиться 6 хвилин: перші три хвилини на спіч і ще три – на питання експертів.

Переможцем стане тільки одна команда, яка набере найбільшу кількість балів за результатами голосування експертної ради і потрапить до фіналу серії Битв Стартапів «Час відростити ріг».

Для того, щоб відвідати захід, потрібно зареєструватися як гість. Для тих, хто не зможе бути присутнім на Битві стартапів особисто, передбачена онлайн-трансляція.

Startup.Network – це інвестиційна платформа, де підприємці, які бажають реалізувати свій стартап, знаходять приватних інвесторів (бізнес-ангелів), seed- та венчурні фонди. Місія Startup.Network –  допомагати молодим підприємцям у пошуку інвестицій на ранніх стадіях розвитку їх проектів, а також надати можливість інвесторам, які хочуть інвестувати в стартапи, отримати широкий вибір проектів з різних галузей економіки.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.