Благодійний марафон “Діти Торонто – дітям-сиротам в Україні”

145

Ось уже третій рік поспіль, 4 червня 2017 р. у м. Торонто (Канада) відбувся Благодійний Марафон “Діти Торонто — дітям-сиротам в Україні”. Захід організували Міжнародна Організація Українських Громад “Четверта Хвиля” у співпраці з Help Us Help The Children, Шкільною радою Конгресу Українців Канади, відділ Торонто, а також Театрально-музичною студією ім П. Олійника.

Лише за чотири години Марафону вдалося зібрати близько 2.5 тонн одягу, іграшок та шкільного приладдя. Також успішно відбулася виставка-продаж картин професійних художників. Усі кошти, зібрані під час Марафону, будуть використані на пересилку зібраних речей та проведення літніх таборів для дітей-сиріт в Україні. Під час свята діти мали змогу написати листи і намалювати малюнки для своїх ровесників в Україні.

Читайте за темою: Для українських діток Данії організували табір

Художня лялька

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Уже за кілька тижнів кілька тисяч дітей-сиріт в різних куточках країни — від Тернополя до Харкова, від Ковеля до Кривого Рогу – отримають подарунки від українських дітей Канади. Цьогоріч серед таких діток найбільше тих, хто втратив батька під час бойових дій в зоні АТО (списки надані ГО “Українці разом”). Також подарунки надіслані на літні табори для сотень дітей із сиротинців зі всієї України, які пройдуть в Луцьку (організований ГО “Меценати для солдат”) та Ворохті (організований канадською організацією “Допомога Україні”).

За словами Анни Кісіль, заступника ГО “Четверта Хвиля”, унікальність цього заходу в тому, що юні учасники Дитячого Марафону не лише мають змогу показати свої таланти, але й поділитись речами з іншими дітками, які зараз перебувають у сиротинцях або не мають повноцінної сім’ї, адже більшість речей для Марафону приносять саме діти. Таким чином, ми намагаємось навчити дітей надзвичайно важливого і доброго почуття співпереживання”.

Якщо для більшості українських дітей в Канаді нова іграшка чи костюмчик купляється за необхідністю, то для багатьох дітей в Україні це стається лише на свята. Ми хочемо зробити їм це свято частіше, ніж один раз в рік”, – каже Таміла Карпик, координатор проектів, Член Дирекції ГО “Четверта хвиля” (Торонто, Канада).

Читайте за темою: День вишиванки в Туреччині: хіджаби у поєднанні з вишиваними сукнями

Приємно те, що до акції долучилася не лише українська діаспора. Адже на благодійну виставку-продаж свої картини надали професійні художники різних національностей”, – з радістю повідомила член організаційного комітету, голова Літературно-Артистичного Товариства Марія Антонів. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.